Dane kontaktowe

Siedziba firmy
Usługi
Firma
Mine Master Spółka z o.o.
Wilków, ul. Dworcowa 27, 59-500 Złotoryja
+48 (76) 87 83 511
+48 (76) 87 84 101
info@minemaster.eu

GPS: N 51o 05.202’, E 015o 57.933’

Mine Master Spółka z o.o.
ul. Strefowa 13, 59 – 100 Polkowice
+48 (76) 74 64 900
+48 (76) 74 64 911
NIP: 6940007277
PKD: 2892Z
REGON: 390234796
BDO: 000131507

Sąd rejestrowy:

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy
KRS: 0000114912
Kapitał zakładowy: 27.194.700,00PLN

Formularz kontaktowy

    Mine master na świecie

    Europa

    Estonia

    AS EVAS B&P
    Põllu 6, Kohtla – Järve 30328
    Estonia

    Sergey Poljanskich
    Phone: +37 233 96 210,
    +37233 96 211
    Email: evas@solo.eeviktorevas@hot.ee

    Niemcy

    GHH Fahrzeuge GmbH
    Emscherstr. 53,
    45891 Gelsenkirchen
    Germany

    Rafael A. Goschütz
    Phone: +49 209 38907-417
    Email: rafael.goschuetz@ghh-fahrzeuge.de

    Portugalia

    MAQUINTER
    Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14,
    2625-258 Vialonga
    Portugal

    João Gouveia
    Phone: +351 21 952 76 00
    Email: maqpor@maqpor.pt

    Turcja

    ERKOM Makina Sanayi Ticaret Ltd. Sti.
    Anadolu Bulvari Ivedik Mahallesi 1495 Sokak No: 11 06378 – Ivedik/Yenimahalle/ANKARA
    Turkiye

    Umit Kamil Uslu
    Mobile: + 90 3123549300

    Email: erkom@erkom.com.tr

    Azja

    kazachstan

    "SPEC-AVTO" LLP
    050061, Almaty
    Mob +7 701 724 4214
    Tel: +7 727 3179782

    uzbekistan

    ROLANDTECHNIC
    Contrescarpe 32
    D-28203 Bremen
    Germany

    Jurgen Ackermann
    Phone: 0049 (0) 421696809-0
    Mobile:
    Email: j.ackermann@rotecgmbh.de

    Pakistan

    Oriental Engineers (pvt) Limited
    11-B Main Gulberg
    Lahore, 54660
    Pakistan

    Indie Nepal

    GHH INDIA MINING AND TUNNELLING EQUIPMENT PVT. LTD.
    H-122, Ground Floor
    Sector 63,
    Noida-201301
    India

    Rajeshwar Singh
    Mobile: +91-198 73877216
    Email: raj.singh@ghh-fahrzeuge.com

    Afryka

    Republika Środkowoafrykańska

    GHH Mining Machines (PTY) Limited
    2 Kirschner Rd., Boksburg
    P.O. Box 6869, Westwood, 1477
    RSA

    Raymond Tink
    Phone: +27 11 896 0600
    Email: tink.r@ghhmm.co.za

    Capital Sales Enquires
    sales@ghhmm.co.za

    Life Cycle Service Enquires
    lcs@ghhmm.co.za

    Zimbabwe

    MINE MACHINES
    37 Josiah Chinamano Road
    Belmont, Bulawayo
    Zimbabwe

    Rodney Tink/Peter Tipler
    Phone: +263 97 7827
    Email: ptipler@minemachines.co.zw

    Botswana

    MINETECH
    Plot 1550, Mabuasehube St,
    Vetral Ind Area,
    Francistown,
    Botswana

    Kevin Tink
    Phone.: +267 241 2725
    Email: ktink@uvbotswana.co.bw

    Afryka Środkowa i zachodnia

    BIA Group
    Rameistraat 123, 3090 Overijse, Belgium

    Ameryka Południowa

    Chile

    HRI S.A.
    Avenida Grecia 1045A,
    Calama,
    Chile

    Francisco Infante
    Phone: 56-33 2516089
    Email: francisco.infante@hri.cl

    Kontakt bezpośredni

    Iga Landsberg-Korzystko

    Asystentka zarządu
    (76) 8778-101
    ilandsberg-korzystko@minemaster.eu

    Witold Hnat

    Dyrektor d/s Sprzedaży
    (76) 8778-112
    whnat@minemaster.eu

    Jacek Łuka

    Kierownik Sprzedaży
    Kraje CIS
    (76) 8778-158
    jluka@minemaster.eu

    Wojciech Jeżewski

    Kierownik Sprzedaży
    Kraje CIS
    (76) 8778-165
    wjezewski@minemaster.eu

    Mirosław Syrewicz

    Kierownik Sprzedaży
    Aplikacje podziemne i tunelowe
    (76) 8778-120
    msyrewicz@minemaster.eu

    Krzysztof Skibiński

    Kierownik Sprzedaży
    Europa, Bałkany, aplikacje powierzchniowe
    (76) 8778-162
    kskibinski@minemaster.eu

    Grzegorz Nadolny

    Kierownik Sprzedaży
    Afryka, Azja, Bliski Wschód
    (76) 8778-196
    gnadolny@minemaster.eu

    Iryna Kowalska

    Administrator sprzedaży
    (76) 8778-148
    ikowalska@minemaster.eu

    Joanna Czachor

    Administrator sprzedaży
    (76) 8778-140
    jczachor@minemaster.eu

    Wojciech Ozga

    Dyrektor Serwisu
    (76) 7464-901
    wozga@minemaster.eu

    Leszek Ostapów

    Główny Konstruktor
    (76) 8778-177
    lostapow@minemaster.eu

    Witold Hnat

    Dyrektor d/s Produkcji
    (76) 8778-177
    whnat@minemaster.eu

    Krzysztof Matusz

    Dyrektor Finansowy
    (76) 8778-105
    kmatusz@minemaster.eu

    Bogusław Regulski

    Pełnomocnik Zarządu ds. Inwestycji, Innowacji Technicznych i Utrzymania Ruchu
    (76) 8778-145
    bregulski@minemaster.eu

    Marcin Czerwiński

    Kierownik d/s Zakupów
    (76) 8778-193
    mczerwinski@minemaster.eu

    Jolanta Jasinska

    Kierownik d/s Personalnych
    (76) 8778-139
    jjasinska@minemaster.eu

    Barbara Buniowska

    Główny specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
    (76) 8778-114
    bbuniowska@minemaster.eu

    Łukasz Tarasek

    Pełnomocnik Zarządu ds. ZSZ
    (76) 8778-194
    ltarasek@minemaster.eu

    Dane firmy

    Mine Master Spółka z o.o.
    Wilków, 59-500 Złotoryja
    ul. Dworcowa 27

    tel: +48 (76) 87 83 511
    info@minemaster.eu

    Platforma zakupowa

    NIP: 6940007277
    PKD: 2892Z
    REGON: 390234796
    KRS: 0000114912

    Organ Rejestrujący: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy. Kapitał zakładowy: 27.194.700,00PLN
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram